NADVODNÍ LAMELY

Naše exkluzivní nadhladinové bazénové rolety, to je ideální propojení francouzského designu a jedinečnosti vašich staveb.

Všechny modely jsou kompletně vyrobeny ve Francii a vybaveny spolehlivými německými motory. Pro vysokou bezpečnost je možné rolety opatřit zámky proti pádu dítěte do vody. Tyto zámky drží lamelu napnutou a neumožní její prohnutí ani v případě, že dítě spadne na kraj bazénu.


Nejprodávanější model

TIXIT

 • ELEGANTNÍ
 • S LED PÁSKY
 • VE TŘECH BAREVNÝCH VARIANTÁCH

Specifikace

Tixit je elegantní roleta s velmi subtilními stojnami opatřenými jemnými LED pásky, které vytvářejí decentní glamour atmosféru. Stojny z barevného hliníku o základně 98×175 mm obstojí ve srovnání s mnohem robustnějšími modely. Pro dokonalou relaxaci je možné roletu doplnit výkonnými bluetooth reproduktory umístěnými v drátěné mřížce stojen. Díky své jednoduchosti a eleganci je roleta Tixit naším nejprodávanějším modelem.

Velikost bazénu

Roletu je možné instalovat na bazén o velikosti 2,5–5 metrů šířky a maximálně 13,5 metrů délky.

Varianty

Tento model dodáváme v elektrické i solární variantě. Elektrická varianta je řízená dálkovým ovládáním nebo aplikací LivePool přímo z vašeho mobilního telefonu, solární verze potom klíčovým spínačem.  Stojny jsou k dispozici ve třech barevných provedeních (černá, šedá a bílá) a je možné je doplnit stejně barevnými lamelami z naší nabídky.

Bezpečnost

Roletu je možné opatřit bezpečnostními zámky proti pádu dítěte do vody.

CONTURA

 • EXTRÉMNĚ ROBUSTNÍ
 • I PRO NADMĚRNÉ BAZÉNY
 • KOMPAKTNÍ

Specifikace

Contura je velmi robustní roleta vhodná i pro extrémně velké bazény. Stojny jsou vyráběny ve dvou výškách dle velikosti bazénu a díky metalicky šedému hliníku se speciální povrchovou úpravou jsou odolné proti nárazům a škrábancům. Široká základna stojny zakrývá z boku návin rolety, proto je tento model velmi kompaktní. Jde o jednoduché řešení pro všechny druhy exteriérů i interiérů.

Velikost bazénu

Roletu je možné instalovat na bazén o velikosti 2,5–10 metrů šířky a maximálně 18 metrů délky.

Varianty

Tento model dodáváme v elektrické i solární variantě. Elektrická varianta je řízená dálkovým ovládáním nebo aplikací LivePool přímo z vašeho mobilního telefonu, solární verze potom klíčovým spínačem.

Bezpečnost

Roletu je možné opatřit bezpečnostními zámky proti pádu dítěte do vody.

MOON

 • VARIABILNÍ
 • ODOLNÁ
 • 2 BAREVNÁ PROVEDENÍ a 7 BAREV DISKŮ

Specifikace

Moon je elegantní a variabilní roleta s kvalitními stojnami z velmi pevného kompozitního materiálu odolnému proti poškrábání i proti změnám barvy při vystavení slunečnímu záření. v nabídce máme širokou škálu barevných středových disků pro dokonalé začlenění do prostředí vašeho bazénu.

Velikost bazénu

Roletu je možné instalovat na bazén o velikosti 2,5–10 metrů šířky a maximálně 18 metrů délky.

Varianty

Tento model dodáváme v elektrické i solární variantě. Elektrická varianta je řízená dálkovým ovládáním nebo aplikací LivePool přímo z vašeho mobilního telefonu, solární verze potom klíčovým spínač.
Stojny jsou k dispozici ve dvou barevných provedeních (bílá a metalicky šedá) a v nabídce máme celkem sedm různých provedení disků – v přírodních i neonových barvách.

Bezpečnost

Roletu je možné opatřit bezpečnostními zámky proti pádu dítěte do vody.

MOOVE´O

 • ZÁKLADNÍ MODEL
 • JEDNODUCHÝ DESIGN
 • DOSTUPNÁ VŠEM

Specifikace

Unikátní model Moove´o je jedinou roletou na našem trhu, která pro posuv nevyžaduje kolejnice ani jinou speciální přípravu. Je proto dodávána pouze v solární variantě a je vhodná pouze pro venkovní bazény. Při koupání nezasahuje nad hladinu vody a je možné ji využít i na bazény s oblými rohy nebo na oválné bazény. Solární panel je umístěn v liště pod hřídelí a pro otevírání a zavírání slouží klíčový spínač ve stojně.
Dokonale vyvážená konstrukce zajišťuje snadný posuv celého zařízení podél bazénu. Roleta Moove´o vám umožní využívat celou plochu bazénu ke koupání a relaxaci a nezabírá místo ani na vaší terase. 

Velikost bazénu

Roletu je možné instalovat na bazén o velikosti 2,5–5 metrů šířky a maximálně 11 metrů délky.

Varianty

Vybírat můžete ze třech barevných provedení a roletu doplnit stejně barevnými lamelami z naší nabídky.

Bezpečnost

Roletu na přání opatříme bezpečnostními zámky proti pádu dítěte do vody.

ROLLEASY

 • ODSOUVACÍ
 • BEZ KOLEJNIC
 • VHODNÁ I PRO ATYPICKÉ BAZÉNY

Specifikace

Rolleasy je základní model rolety pro každý typ bazénu a skvěle se hodí i do netypických osazení, například pro bazény s menším prostorem u hran, případně i pro montáž k bazénu, jehož jedna stěna je u stěny. Roleta je vhodná do míst s nejistými dodávkami elektrické energie, a to díky možnosti dokoupit volant pro manuální otevírání rolety v případě výpadku proudu.

Velikost bazénu

Roletu je možné instalovat na bazén o velikosti 2,5–5 metrů šířky a maximálně 13,5 metrů délky.

Varianty

Tento model dodáváme v elektrické variantě nebo v solární variantě s klíčovým spínačem umístěným ve stojně rolety.
Stojny jsou k dispozici v bílé barvě.

Bezpečnost

Roletu je možné opatřit bezpečnostními zámky proti pádu dítěte do vody.

ROLLOVER

 • ZAKRYTÁ
 • ROBUSTNÍ
 • BÍLÉ PVC NEBO HNĚDÉ DŘEVO

Specifikace

Rollover je roleta s kvalitním překrytím z bílého PVC nebo z pevného a elegantního IPE dřeva (65 % dřeva a 35 % pryskyřice). Překrytí chrání roletu před znečištěním a atmosférickými vlivy, ale není určeno k sezení.

Velikost bazénu

PVC model je vhodný pro bazény od 2,5 do 6 metrů šířky a do délky 14 metrů, IPE varianta potom pro bazény od 2,5 do 7 metrů šířky a do 14 metrů délky.

Varianty

Roletu dodáváme v elektrické i solární variantě. Elektrická varianta je řízená dálkovým ovládáním nebo aplikací LivePool přímo z vašeho mobilního telefonu, solární verze potom klíčovým spínačem.
Stojny jsou k dispozici ve dvou provedeních (bílá PVC nebo hnědá WPC) a je možné je doplnit stejně barevnými lamelami z naší nabídky.

Bezpečnost

Roletu na přání opatříme bezpečnostními zámky proti pádu dítěte do vody.

LAMELY

 • ODOLNOST PROTI UV ZÁŘENÍ
 • DLOUHÁ ŽIVOTNOST
 • HLADKÉ OBLOUKY

Lamely

Firma DEL vyrábí lamely s patentovaným systémem koncovek, díky kterému je při instalaci možné lamely klasicky nacvakávat přímo na vodě nebo zasouvat jednu do druhé. Zatavení proti průniku vody je umístěné přímo v lamele a koncovky jsou odnímatelné. K dispozici jsou tři velikosti koncovek, proto je možné v případě chybného zaměření lamelu rozšířit nebo zúžit až o 3 cm i po montáži.
Dokonalý systém koncovek umožňuje vytvořit hladké vnější i vnitřní oblouky.

Lamely z PVC

Poctivé a otěruvzdorné lamely z kvalitního PVC snižují odpar vody a mají dlouhou životnost. Standardně jsou dodávány v bílé, šedé nebo béžové barvě, za příplatek zajistíme i další barvy.

Solární polykarbonátové lamely

Solární polykarbonátové lamely využívají sílu slunečních paprsků k ohřevu vody. Dodáváme je standardně v průhledné černé nebo stříbrné barvě. Další barvy je možné použít pro roletu Rollover, kde jsou lamely umístěné pod krytem, případně pro podhladinové rolety.

bazeny-brandejsky.cz

Proč si pořídit lAMELY bazén právě u nás?

Bazény děláme již od roku 1995. Máme bohaté zkušenosti s jejich výrobou i instalací.
Prodáváme jen kvalitní bazény. Víme, jak postavit kvalitní bazén a jak zvolit vhodné technologie i materiály.
Dbáme na odbornou kvalifikaci našich lidí jak ve výrobním procesu, tak i při instalaci bazénů.
Používáme moderní ale osvědčené technologie, u kterých víme, že můžeme ručit za jejich kvalitu a trvanlivost.

BAZÉNOVÉ CENTRUM KOLÍN
Neváhejte nás kontaktovat