Vířivé vany

Prémiové vířivky Viskan Spa se vyrábí pro extrémní švédské podmínky, proto je u nich nekompromisní kvalita naprostým základem.

Naší klíčovou prioritou je zajištění rychlého a spolehlivého dodání těchto špičkových produktů – tak, abyste se mohli co nejdříve vířit. Pro zajištění dokonalého servisu se neváháme obrátit na specialisty v oboru (např. jeřábnické firmy).

VISKAN SPA

Společnost Viskan Spa byla založena v roce 2010 a dnes se řadí mezi největší výrobce nadstandardních akrylátových vířivek v Evropě. Návrh, designování a výroba – to všechno se odehrává ve švédském městě SKENE, VÄSTERGÖTLAND.

bazeny-brandejsky.cz

Proč SI VYBRAT Viskan SPA?

Ve Švédsku může být mezi zimou a létem rozdíl i více než 50 °C. Největší výzvou však není teplota, ale vlhkost a vítr. Vířivky Viskan Spa jsou nvaržené tak, aby spolehlivě obstály i v těchto extrémních podmínkách, a nabízí tak celou řadu výhod.
Koupání v zimě je snad nejlepší koupel, kterou můžete zažít. Je ale důležité, abyste se při ní cítili skvěle. Dobře se posadili - vleže s vodou přes ramena - jinak vám bude zima. Vzhledem k tomu, že jsou naší kolegové ve Skandinávii o něco vyšší, je design a hloubka sedu mimořádně důležitá. Proto je vířivka Viskan o něco hlubší než ostatní vany na trhu - vyzkoušejte a otestujte sami.
Jako dodavatele řídicích systémů využíváme Balboa watergroup. Navíc jsme na většině našich vířivek zvolili použití titanových ohřívačů pro delší životnost ohřívače. Kolegové v Balboa pro nás vyvinuli také unikátní systém ovládání kde můžete spustit masážní čerpadla, zatímco ohřívač ohřívá vodu ve vaší koupeli. V severském klimatu je to nutnost. Pokud by tato funkce chyběla teplota vody by velmi rychle klesala - bez ohledu na to, jakou izolaci máte na boku vany.
Nejdůležitější věcí ve vířivce je skořepina. Nesporně. Proto jsme se rozhodli investovat do nejtlustšího skořepinového kotouče na trhu od nejlepšího dodavatele. Skořepinová deska je více než dvakrát silnější než obvykle a je vyrobena z akrylu i abs, pro nejlepší pevnost a flexibilitu. Deska je vyztužena několika vrstvami polyuretanu (PUR) pro maximální pevnost. To také snižuje hluk a působí jako další vrstva izolace a je mnohem lepší pro životní prostředí než tradiční vyztužení ze skelných vláken.
Vířivky Viskan jsou zdokumentovány jako energeticky účinné díky několika vrstvám izolace a vzduchovým bariérám a také díky tomu, že znovu využíváme teplo z čerpadel vířivky. Další výhodou naší izolace je, že vířivky jsou velmi nenáročné na obsluhu a snadno se udržují, což vám může v budoucnu ušetřit mnoho tisíc. Nízké náklady na energii + jednoduchý servis = nejlepší možná provozní hospodárnost. Kliknutím sem otevřete zprávu o testu od SP . Izolace na našich kulatých vanách Donsö a Spatunnan postrádá izolaci pohlcující zvuk, ale izolační schopnost je stejná jako u řady S a V.
Čerstvá a čistá voda je nezbytným předpokladem pro to, abyste si vířivku mohli užívat a dělala Vám radost. Abychom dosáhli co nejčistší vody s minimálním použitím různých chemických přípravků, vyvinuli jsme unikátní systém; Systém Aqua Clear. Využíváme unikátní antibakteriální rozvody , AOP - pokročilým oxidačním procesem (ozón a UV-C lampu, které při správné kombinaci vytváří nejvýkonnější, nechemické čištění pitné vody), výkonné filtry a energeticky účinné a programovatelné oběhové čerpadlo.
Jsou to malé věci, jako jsou těsnění, o-kroužky, těsnění a dokonce i silikon a lepidlo, které dělají velký rozdíl. Používání správných produktů pro správný účel je naprosto zásadní pro to, jak dobře bude vaše vířivka držet. Pro čerpadla používáme těsnění Viton, která jsou asi čtyřikrát lepší než tradiční těsnění EPDM. U většiny našich vířivek používáme mnohem bezpečnější způsob montáže masážních trysek, který eliminuje silikon a matici a tím úniky v důsledku špatného nebo zastaralého silikonu a / nebo plastové matice.
U všech našich modelů jsme zvolili použití samostatného programovatelného oběhového čerpadla. Důvodem je to, že získáte tišší koupel s nižšími náklady na energii a kde můžete řídit, jak často má být voda filtrována, od 4 do 24 hodin. Opotřebení se snižuje také u ostatních čerpadel, protože se používají pouze pro vodní masáž.
Máme také jeden z nejlepších termokrytů na trhu - teplo stoupá, jak víte. Náš termokryt je široký a vyrobený z pěny o vysoké hustotě, která má na rozdíl od většiny ostatních termokrytů na trhu i po několika letech velmi dobré izolační schopnosti. Termokryt dodáváme ke každé vířivce ZDARMA. 

S-SERIE

Všechny modely této série disponují nerezovými tryskami, čištěním vody ozonem, samostatně programovatelným cirkulačním čerpadlem, antibakteriálními rozvody a v neposlední řadě prémiovou kvalitou a zpracováním – jako je zvykem u všech vířivek Viskan Spa.
Tato řada dále obsahuje balíček osvětlení složený z velkého LED světla a osvětlení hladiny pro navození ideální relaxační atmosféry během temných zimních večerů. S-Serie je ekvivalentem výborné kvality za velmi dobrou cenu.

Vířivky - bazeny-brandejsky.cz

Viskan Bokö

(230 x 230 x 95 cm)
Dvě lehátka a tři sedové pozice – dvě z nich s rozšířenou hloubkou, která nabízí obrovský komfort.

Vířivky - bazeny-brandejsky.cz

Viskan Donsö

(210 cm)
Kruhová vířivka pro 4–5 osob vybavená dětským/odpočinkovým sedátkem, směrovými tryskami, podvodní lampou a LED diodami těsně pod vodní hladinou.

Vířivky - bazeny-brandejsky.cz

Viskan Lärkö

(210 x 210 x 95 cm)
Viřívka pro ty, co vyhledávají hluboké koupací pozice, lehátko a precizní vodní masáž v kombinaci s prémiovou kvalitou materiálů a provedení.

Vířivky - bazeny-brandejsky.cz

Viskan Lovö

(210 x 177 cm)
Z pohledu vnějšího rozměru malá vířivka, svým řešením však nabízí plno prostoru uvnitř. Navzdory výšce pouhých 79 cm jsou všechny pozice navržené jako komfortní sezení s co nejvyšší úrovní vodní hladiny.

Vířivky - bazeny-brandejsky.cz

Viskan Rönnö

(200 x 200 x 95 cm)
Jedna z našich nejmenších vířivek, ovšem designovaná tak, aby s přehledem pojala až šest osob a dopřála jim ničím neomezený komfort a zážitek z víření.

Vířivky - bazeny-brandejsky.cz

Viskan Saltö

(210 x 210 x 95 cm)
Sedm pozic, čtyři z nich extra hluboké a pohodlné. Vířivka je vybavena řadou masážních trysek, které jsou umístěny v rozdílných výškách a vzdálenostech mezi sebou, a vytváří tak širokou a komplexní masáž. 

Vířivky - bazeny-brandejsky.cz

Viskan Sandö

(230 x 230 x 95 cm)
Vířivka, která bezesporu představuje prémiovou kvalitu za rozumnou cenu. Jedno lehátko plus pět sedových pozic. Sandö je vyloženě rodinný typ. 

Vířivky - bazeny-brandejsky.cz

Viskan Stjärnö

(210 x 177 cm)
Nabízí dvě plnohodnotná masážní lehátka a jedno sedátko – všechna místa designovaná tak, aby maximálně využila vnitřní prostor vířivky. Hluboké sezení je samozřejmostí.

Vířivky - bazeny-brandejsky.cz

Viskan Trollö

(210 x 200 x 95 cm)
Jednoduchá, hladká a nenáročná na údržbu. Trollö je vybavena pohodlným lehátkem a místem pro další čtyři zájemce o víření. Má zkrátka všechno, co je potřeba.

V-SERIE

V-Serie, to je luxus a rozmanitost rozměrů i tvarů. Všechny modely však mají stejný cíl: rozmazlovat kvalitou a postarat se o ten nejlepší zážitek. Každá vířívka nabízí bodové trysky, pulzační trysky a tlakovou cirkulační masáž. Modely V-Serie jsou dále vybaveny samostatně programovatelným cirkulačním čerpadlem a výkonnými hydromasážními čerpadly, z nichž je vždy minimálně jedno dvojrychlostní. Nejvyšší modely (Ekerö, Lindö) jsou dokonce vybaveny Flexičerpadlem se třemi rychlostmi, a otevírají tak další možnost optimálního nastavení vysněné masáže. V-Serie dále disponuje prémiovým balíčkem osvětlení, aromaterapií a nejlepším čisticím systémem na trhu – AOP. Perličkou je titanový ohřívač, který maximalizuje životnost vířivky.

Vířivky - bazeny-brandejsky.cz

Viskan Ängsö

(230 x 230 x 95 cm)
Štědře vybavená a nápaditě designovaná vířívka se dvěma paralelními lehátky. Jejich pozice vás láká ulehnout jeden vedle druhého a užívat si pokojnou a zároveň osvěžující masáž. 

Vířivky - bazeny-brandejsky.cz

Viskan Asperö

(230 x 230 x 95 cm)
Šestimístná vířivka disponující hlubokými rohovými pozicemi a pohodlným lehátkem. Je vybavena kombinovaným vchodovým schůdkem, který slouží i jako odpočinkové sedátko po intenzivní masáži.

Vířivky - bazeny-brandejsky.cz

Viskan Björkö

(230 x 230 x 95 cm)
Sedm sedů, čtyři z nich vysoce komfortní rohové. Všechny pozice byly navrhovány pod drobnohledem expertů tak, aby splnily veškerá očekávání z pohledu velikosti, tvaru i počtu a kombinace masážních trysek.

Vířivky - bazeny-brandejsky.cz

Viskan Ekerö

(230 x 230 x 95 cm)
Nabízí 6 míst pro sezení, půvabnou sekci pro ležení a rohové sezení nabízející masáž krku, trapézů, lýtek a chodidel. Pyšní se nejlepší výbavou.

Vířivky - bazeny-brandejsky.cz

Viskan Lindö

(230 x 230 x 95 cm)
Disponuje 8 místy k sezení – 2 z nich jsou rohová a extra hluboká a nabízí masáž celého těla – od krku a trapézů přes záda, boky a předloktí až po lýtka a chodidla. 

Vířivky - bazeny-brandejsky.cz

Viskan Vindö

(230 x 230 x 95 cm)
Hlavní předností této varianty je dvojmísto – stylový a útulný prvek, díky kterému se při vířivé masáži budete cítit maximálně příjemně a pohodlně.

BAZÉNOVÉ CENTRUM KOLÍN
Neváhejte nás kontaktovat